Jdi na obsah Jdi na menu
 


TSJE

 

 

 Na exkurzi do TSJE jsme se vydali dne 27. 9. 2011.

Sešli jsme se kolem 8 hodiny před budovou technických služeb. Pak jsme šlii dovnitř, kde se nás ujal náš průvodce. Ukázal nám a popsal jakým způsobem se v technických službách pracuje. Bylo to velice zajímavé, ale i přesto někteří z nás nedávali pozor a nezapisovali si poznámky. Podívali jsme se do třídičky odpadů a pak jsme spěchali na autobus, aby jsme se dostali k řízené skládce v Supíkovicích.

  

110402012101.gif

  
Technické služby Jeseník a.s je prosperující společnost regionálního významu, která zajišťuje  mnoho služeb nejen pro Jeseník, ale také pro většinu měst a obcí regionu.

 • Provoz správy a údržby komunikací:
  provádí zejména opravy, údržbu, výstavbu komunikací, chodníků, parkovišť a ostatních ploch. Dále provádí zimní údržbu, čištění, dopravní značení, odvodnění, zemní práce, dláždění, stavební práce 
 • Provoz správy a údržby zeleně:
  provádí zejména údržbu veřejné zeleně v Jeseníku, sečení trávníků, výsadbu okrasných záhonů, keřů a stromů, údržbu dětských hřišť, soch, laveček, parků, úklid veřejných zelených ploch, hřbitovů, správa a údržba městského lesa apod.
 • Provoz správy a údržby majetku : provozuje zejména veřejné osvětlení (údržba, opravy, obnova světel, revize, regulace spotřeby el. energie, výměna svítidel, kabelů a regulátorů apod). Vybavená autodílna zajišťuje opravy veškeré vlastní techniky a také nabízí běžné opravy vozidel pro veřejnost, servis klimatizací, výrobu hydraulických hadic, mytí vozidel, pneuservis, likvidaci autovraků, zámečnické práce aj.
 • Provoz likvidace odpadu :
  zajišťuje pro téměř celý okres svoz komunálního odpadu (popelnice, kontejnery), vývoz košů, odstraňování domovního a ostatního odpadu na vlastní řízené skládce
  u Supíkovic.
 • Provoz separace odpadu :
  zajišťuje pro celý region svoz a dotřídění separovaného odpadu (plast, papír, sklo čiré, sklo barevné, kov, tetrapak), svoz, skladování a předávání k odstranění nebezpečného odpadu, provozuje sběrné dvory, provádí zákonnou evidenciodpadů i pro jiné subjekty apod.
 • Provoz pohřebnictví:
  zajišťuje pro celý region komplexní služby v obstarávání pohřebnictví, provozuje vlastní obřadní síni, provádí správu hřbitovů.

   

 

ee756432fe_71340050_o2.jpg

 

 

e2f5b03ae3_71054221_o2.jpg

 

 

Náhledy fotografií ze složky TSJE

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 
Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 30443
Měsíc: 270
Den: 1